Šis tinklapis naudoja slapukus (cookies) išsaugodamas informaciją jūsų kompiuteryje

Šios nuostatos paaiškina kaip mes naudojame slapukus. Naudodamiesi šiuo tinklapiu sutinkate su slapukų patalpinimu jūsų kompiuteryje, atsižvelgiant į nuostatas ir taisykles. Jei jūs nesutinkate priimti slapukų iš šio tinklapio, prašau atjungti savo slapukų palaikymą interneto naršyklėje arba atsisakyti naudotis šiuo tinklapiu.

+370 5 264 19 29

info@crocus.lt

UAB „Crocus Group“ vykdo tarptautinį krovinių gabenimą

 • Patikėkite savo krovinį profesionalams. UAB „Crocus Group“ daugiau kaip dešimt metų teikia įvairių krovinių gabenimo paslaugas. Gabename krovinius standartinėmis transporto priemonėmis ir vykdome sudėtingus negabaritinius pervežimus.
 • Jei patikėsite krovinį mums, pasirūpinsime bendravimu su krovinio siuntėju, kompetentingu pakrovimu, saugiu jūsų prekių transportavimu ir laiku informuosime apie jūsų krovinio buvimo vietą.

Galimos transporto rūšys

 • - Projektinis krovinių gabenimas (kai būtina pristatyti prekes skirtingų rūšių transporto priemonėmis, gabenant linijas, cechus, įmones arba stambią įrangos partiją).
  - Krovinių gabenimas šaldytuvais: kai kroviniui reikalingas temperatūrinis režimas.
  - Krovinių gabenimas konteineriais: kai prekes būtina pervežti sausumos, jūrų arba oro transportu iš siuntėjų arba atvykimo uostų.
  - Krovinių gabenimas geležinkeliu: kai jums svarbūs terminai.
  - Negabaritinių krovinių gabenimas: kai būtina pervežti stambiagabaričius ir sunkius krovinius.

Krovinių gabenimo geografija

 • Per ilgus darbo metus mes sukūrėme daugelį įvairių pristatymo variantų. Šiandien nėra pasaulio kampelio, iš kurio mes nevežėme krovinių mūsų klientams. 

 • Dažniausios kryptys:
 • - Kinija–Europa / Kazachstanas
  - JAV–Europa / Kazachstanas
  - Europa / Kazachstanas

UAB „Crocus Group“ vykdo tarptautinį krovinių gabenimą


Teikiame įvairių krovinių gabenimo paslaugas. Gabename krovinius standartinėmis transporto priemonėmis ir vykdome sudėtingus negabaritinius pervežimus.

Pateikti paraišką apskaičiuoti


Reikia tikslaus dominančios paslaugos skaičiavimo? Užpildykite paraiškos formą ir mes perskambinsime jums kaip įmanoma greičiau.