Šis tinklapis naudoja slapukus (cookies) išsaugodamas informaciją jūsų kompiuteryje

Šios nuostatos paaiškina kaip mes naudojame slapukus. Naudodamiesi šiuo tinklapiu sutinkate su slapukų patalpinimu jūsų kompiuteryje, atsižvelgiant į nuostatas ir taisykles. Jei jūs nesutinkate priimti slapukų iš šio tinklapio, prašau atjungti savo slapukų palaikymą interneto naršyklėje arba atsisakyti naudotis šiuo tinklapiu.

+370 5 264 19 29

info@crocus.lt

UAB „Crocus Group“ siūlo ir dalinių krovinių pristatymo paslaugas.

 • Turėdami muitinės sandėlių Europoje, vykdome dalinių krovinių, kuriems taikoma bet kokia muitinės kontrolė, gabenimą. Tai gali būti į oro uostą atskridę arba į uostą atplaukę kroviniai. Surenkame krovinius ir visoje Europoje. Galime paimti prekes iš jūsų gamintojo arba jis gali pristatyti prekes pas mus į sandėlį. Teikiame ir dalinių krovinių konsolidavimo paslaugas, kad vėliau galėtume juos iš karto išvežti ir pristatyti į jūsų nurodytą laikinojo saugojimo sandėlį arba sandėlį.
 • Teikiame ir dalinių krovinių įforminimą muitinėje. Jums daugiau nebereikia ieškoti kelių rangovų skirtingiems kroviniams. Visas krovinių gabenimo ir įforminimo muitinėje dalinių krovinių paslaugas mūsų užsakovai seniai patikėjo mums.

Kokiais atvejais yra aktualus dalinių krovinių gabenimas

 • - Jums sudėtinga sutalpinti savo sandėlyje didelį kiekį prekių, tačiau reikia nuolat papildyti asortimentą;
  - Jūsų užsakovai pateikia užsakymus mažam prekių kiekiui, o jums būtina laikytis terminų ir nėra galimybės laukti, kol susirinks visa mašina užsakymų;
  - Jūsų tiekėjai yra skirtinguose pasaulio kampeliuose ir jums būtina konsoliduoti, kad galėtumėte viską išvežti vienu metu;
  - Jūs dirbate su nedideliu kiekiu brangių prekių, kurias būtina greitai ir atsargiai pervežti iš gamintojo iki jūsų sandėlio.

Krovinių gabenimo geografija

 • Per ilgus darbo metus mes sukūrėme daugelį įvairių pristatymo variantų. Šiandien nėra pasaulio kampelio, iš kurio mes nevežėme krovinių mūsų klientams.
 • Dažniausios kryptys:
 • - Kinija–Europa / Kazachstanas        
  - JAV–Europa / Kazachstanas
  - Europa / Kazachstanas

UAB „Crocus Group“ siūlo ir dalinių krovinių pristatymo paslaugas


Turėdami muitinės sandėlių Europoje, vykdome dalinių krovinių, kuriems taikoma bet kokia muitinės kontrolė, gabenimą.

Pateikti paraišką apskaičiuoti


Reikia tikslaus dominančios paslaugos skaičiavimo? Užpildykite paraiškos formą ir mes perskambinsime jums kaip įmanoma greičiau.