Šis tinklapis naudoja slapukus (cookies) išsaugodamas informaciją jūsų kompiuteryje

Šios nuostatos paaiškina kaip mes naudojame slapukus. Naudodamiesi šiuo tinklapiu sutinkate su slapukų patalpinimu jūsų kompiuteryje, atsižvelgiant į nuostatas ir taisykles. Jei jūs nesutinkate priimti slapukų iš šio tinklapio, prašau atjungti savo slapukų palaikymą interneto naršyklėje arba atsisakyti naudotis šiuo tinklapiu.

+370 5 264 19 29

info@crocus.lt

UAB „Crocus group“ yra sertifikavusi ISO 9001:2015 standartą.

UAB Crocus group nuolat dirba ties teikiamų paslaugų kokybės gerinimu. Vienas iš įrodymų – darbas pagal ISO 9001:2015 standartą.

2020 m. gruodžio mėn. buvo atliktas ISO auditas, kuriuo pripažinta, kad UAB „Crocus group“ atitinka tarptautinės kokybės vadybos sistemos ISO 9001:2015 reikalavimus.
ISO 9001:2015 yra naujausia tarptautinio valdymo sistemos standarto versija. Tai yra darbo eigos valdymas, kuriuo siekiama gerinti teikiamų produktų ir paslaugų kokybę.

KOKYBĖS POLITIKA

Mūsų įmonės misija yra minimizuoti laiką tarp Jūsų užsakymo pateikimo iki jo užbaigimo. Žinome laiko kainą, todėl dedame visas pastangas į visų procesų optimizavimą.

UAB „Crocus group“ vizija - visi mūsų veiksmai orientuoti į kryptingą įmonės augimą. 

Mūsų vizija teikti kokybiškas tarptautinės prekybos ir transportavimo paslaugas, būti Jūsų partnerių, padedančiu augti ir Jūsų verslui.

Aukščiausioji UAB „Crocus group“ vadovybė:

  • - įsipareigoja užtikrinti nuolatinį kokybės vadybos sistemos pagal ISO 9001 standarto reikalavimus tobulinimą ir jos rezultatyvumo didinimą;
  • siekia vykdyti prisiimtus įsipareigojimus, teisinius įsipareigojimus bei patenkinti suinteresuotų šalių reikalavimus;
  • - reguliariai peržiūri ir esant poreikiui koreguoja kokybės vadybos sistemos politiką, tikslus bei procedūras;
  • - įsipareigoja teikti kokybiškas paslaugas ir prekes;
  • - užtikrina galimybę darbuotojams ir jų atstovams konsultuotis ir dalyvauti įmonės veikloje.

    UAB „Crocus group“ šūkis - mes esame susifokusavę į Jūsų sėkmę!!!